Деталь, площа поверхні якої 68 см2 оцинкована, товщина шару 0,5 мм. Сила струму в електролітичній

ванні 5 А. Визначте час покриття цинком.​

Ответы на вопрос

Отвечает Вороненкова Аня.

Ответ:

дано S=45*10^-4 м2 h=0,5*10^-3 м I=10A t- ?

1) найдем объем и массу никеля

V=S*h=22,5*10^-7 м3=2,25 см3

2) m=p*V=8,9*2,25=20,025 г

3) по закону Фарадея m=k*I*t

t=m/k*I=20,025*10^-3/0,3*10^-6*10=6675 с=111,25 мин