Скільки часу повинен працювати насос потужністю 50 кВт , щоб із шахти глибиною 200м відкачати воду

об'ємом 150 м (кубічних)?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сибирёва Яна.

Дано:

N=50 кВт

V=150м³

h=200м

t-?

-------------------

m = ρ·V = 1000·150= 150 000 кг

A = m*g*h = 150 000 ·10 ·200= 300·10⁶ Дж

A = N·t

t = A / N = 300·10⁶ / 50·10³ = 6 000 с