Скільки часу повинен працювати насос потужністю 50 кВт, щоб із шахти глибиною 200 м відкачати воду,

об’єм якої 150 м3?

Ответы на вопрос

Отвечает Салахова Наргиз.

Ответ:

Дано:

H=150 м;

V=200 м3;

N=50 кВт=50000 Вт;

p=1000 кг/м3;

g=10

Н/кг t=?

Рішення

N=A/t A=mgh m=pV = > N = (pVgt) / t = > t = (pVgh) / N t = (1000*200*10*150) / 50000=6000c=1,666 ч~1,7 ч

Объяснение: