Знайти масу води, яку піднімає насос потужністю 50 кВт, щоб із свердловини глибиною 100 м відкачати

воду за 10 хвилин? Визначити механічну роботу, яку виконає насос.

Ответы на вопрос

Отвечает Сучков Борис.

Ответ:

Объяснение:

1)

Работа насоса:

A₁ = P·t = 50 000·600 = 30·10⁶ Дж

2)

Полезная работа:

A₂ = m·g·h = m·10·100 = 1000·m = m·10³ Дж

3)

Приравняв, находим массу:

m·10³ = 30·10⁶

m = 30·10⁶ / (1·10³) = 30·10³ кг    или  m = 30 т