Автомобіль масою 4 т змінив свою швидкість з 10 км/год до 16 км/год. Знайти зміну імпульсу тіла. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Титов Николай.

Объяснение:

Імпульс тіла визначається як добуток маси тіла на його швидкість:

p = m * v

де p - імпульс тіла, m - маса тіла, v - швидкість тіла.

Зміна імпульсу тіла може бути обчислена як різниця між його початковим і кінцевим імпульсом:

Δp = p2 - p1

де Δp - зміна імпульсу тіла, p1 - початковий імпульс тіла, p2 - кінцевий імпульс тіла.

Для даної задачі, маса автомобіля m = 4 т = 4000 кг, його початкова швидкість v1 = 10 км/год, а кінцева швидкість v2 = 16 км/год.

Спочатку необхідно перевести швидкості в одиниці СІ:

v1 = 10 км/год = 2.78 м/с (заокруглено до сотих)

v2 = 16 км/год = 4.44 м/с (заокруглено до сотих)

Тоді початковий імпульс автомобіля буде:

p1 = m * v1 = 4000 кг * 2.78 м/с = 11120 кг м/с (заокруглено до цілих)

А кінцевий імпульс автомобіля:

p2 = m * v2 = 4000 кг * 4.44 м/с = 17760 кг м/с (заокруглено до цілих)

Тоді зміна імпульсу автомобіля буде:

Δp = p2 - p1 = 17760 кг м/с - 11120 кг м/с = 6640 кг м/с

Отже, зміна імпульсу автомобіля складає 6640 кг м/с.