Розв'язати задачу Під дією сили 15Н пружина видовжилася на 3 см. Чому дорівнює жорсткість пружини?

Потрібно повне розвязання.​

Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Василий.

Відповідь:

Дано: F=15H

x=3cм=0.03

Знайти-k

Розв'язання:

k=F/x=15H/0.03м=500H/м

Пояснення: