Стала розпаду радіоактивного Іода-131 дорівнює 9,98* *10^7 с^1.Скільки атомів Іоду міститься в

радіоактивному препараті, якщо його активність складає 300 Бк?Ребят очень срочно даю 100 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Сорока Діма.

A = λN
λ = 9,98*10^7 с^-1 та A = 300 Бк
N = A/λ = (300 Бк) / (9,9810^7 с^-1) = 3,0110^-6 моль.
N(I) = N * N_A (де N(I) - кількість атомів йоду,

N_A - число Авогадро)
N(I) = 3,0110^-6 моль * 6,02210^23 атомів/моль ≈ 1,81*10^18 атомів Іоду.