Стала розпаду радіоактивного Торію-230 дорівнює 2,68∙10-13с-1. Скільки атомів Торію-230 міститься в

радіоактивному препараті, якщо його активність складає 4070Бк?​ СРОЧНОООО!!! ДАЮ 40 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Шмега Анжела.

Ответ:

Дано:

λ= 2,68 * 10⁻¹³ с⁻¹

А = 4070 Бк

N - ?

Розв'язання:

A=λN, N=A/λ= 4070/2,68 * 10⁻¹³= 1,518 * 10¹⁶ атомів

Объяснение: