Яку силу створює великий поршень гідравлічної машини, якщо на малий поршень діє сила 200 Н. Площа

великого поршня 100 см2, а площа великого поршня 2000 см2 потрібно написати: Дано,знайти,розв‘язання,та формули

Ответы на вопрос

Отвечает Райда Ярослава.

Ответ:

Дано:

Сила, яка діє на малий поршень: F1 = 200 Н

Площа малого поршня: S1 = 100 см²

Площа великого поршня: S2 = 2000 см²

Знайти:

Силу, яку створює великий поршень: F2

Розв'язання:

За принципом Паскаля, тиск у будь-якій точці рідини в одному закритому судині рівний тиску в будь-якій іншій точці цієї судині. Тому, тиск, що створюється на обидва поршні буде рівний. Тиск, що створюється на малий поршень можна знайти за формулою:

P = F1 / S1

де P - тиск, F1 - сила, що діє на малий поршень, S1 - площа малого поршня.

Оскільки тиск на обидва поршні рівний, то силу, яку створює великий поршень, можна знайти за формулою:

F2 = P * S2

де F2 - сила, яку створює великий поршень, P - тиск, S2 - площа великого поршня.

Підставляємо відповідні значення:

P = F1 / S1 = 200 Н / 100 см² = 2 Н/см²

F2 = P * S2 = 2 Н/см² * 2000 см² = 4000 Н

Відповідь: сила, яку створює великий поршень, дорівнює 4000 Н.

Объяснение: