За який час автомобіль, рухаючись із прискоренням 0,4 м/с2, збільшить свою швидкість від 12 до 20

м/с?

Ответы на вопрос

Отвечает Валецкий Евгений.

Відповідь:

a=V-V0/t

t=V-V0/a=20-12/0,4=20 c

Пояснення: