Через який час тіло, що починає рухатися зі стану спокою з прискоренням 4,5 м/с2, набуде швидкості

162 м/с?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пак Олеся.

Ответ:

4,5с

Объяснение:

V=Vo*t+at²/2

Vo=0

V=at²/2

t=√2V/a=√2*45/4,5=√20=4,5с