Через який час тіло, що починає рухатися зі стану спокою з прискоренням 4,5 м/с2, набуде швидкості

45 м/с?​

Ответы на вопрос

Отвечает Варанкина Соня.

Ответ: 10с

Объяснение:

Дано:

Vo=0

V=45м/с

а=4,5м/с²

--------------

t-?

V=Vo+at

Vo=0

V=at

t=V/a=45/4,5=10с