Через який час тіло, що починає рухатися зі стану спокою з прискоренням 5 м/с2, набуде швидкості

40 м/с?

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Настя.

Ответ:

Объяснение:

Можна скористатися формулою кінематики рівноприскорений руху, щоб знайти час, за який тіло набуде швидкості 40 м/с.

v = u + at

де:

v - кінцева швидкість = 40 м/с

u - початкова швидкість = 0 м/с (тіло починає зі стану спокою)

a - прискорення = 5 м/с²

t - час, за який тіло набуде швидкості 40 м/с

Підставляємо в формулу відомі значення і знаходимо невідомий час t:

40 м/с = 0 м/с + 5 м/с² * t

t = (40 м/с) / (5 м/с²) = 8 с

Отже, тіло набуде швидкості 40 м/с через 8 секунд з початку руху.