На скільки градусів нагрівається олов’яна деталь масою 400г якщо їй надати 40кДж теплоти


Ответы на вопрос

Отвечает Алтыбаев Турсынгали.

Ответ:  434,8°С.

Объяснение:

Дано

m=400г = 0,4 кг

Q=40 кДж=40 000 Дж

c(олово)=230Дж/кг*°С

---------------

Δt=?

Решение

Q=cmΔt;   Δt=Q/cm=40000/(230*0.4) =434,8°С.

Ответ:  434,8°С.