Яку кількість теплоти необхідно надати латунній пластині масою 250г, щоб нагріти її від 20 до 320

градусів? На скільки градусів нагріється скло масою 500г, якщо йому передали 8,4 кДж теплоти? Питома теплоємність скла 840 Дж/кг градус Цельсія Яку кількість теплоти втрачає пісок в посудині площею 250 см2 і висотою 10см при зміні температури на 20 градусів? Питома теплоємність піску 880 Дж/кг градус Цельсія 40 б

Ответы на вопрос

Отвечает Досмагулов Диас.

Відповідь:

Пояснення:

1)

Дано: m=250г=0.25кг

t1=20°C

t2=320°C

с=380 дж/кг*°С (питома теплоємність, табличне значення)

Q-?

Q=cmΔt=380*0.25*300=28500Дж=28,5кДж

2)

Дано:

m=0.5 kg

Q=8400Дж

c=840 Дж/кг*°С

Δt-?

Δt=Q/c*m=8400/840*0.5=20°C

3)

Дано:

S=250cm²=0.025m²

h=10cm=0.1m

p=1000 kg/m³

Δt=20°C

c=880 Дж/кг*°С

Q-?

Q=cmΔt

V=S*h=0.025*0.1=0.0025m³

m=pV=1000*0.0025=2.5 kg

Q=880*2.5*20=44 000 Дж=44кДж