СРОЧНО, ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА С ЗАДАЧАМИ, ДАМ 40БАЛЛОВ!! 1. На скільки градусів нагрівається мідна

деталь масою 20кг, отримавши кількість теплоти 16кДж? 2. Скільки холодної води за температури 15 градусів по цельсію потрібно додати до 90л гарячої води за температури 85 градусів мл цельсію, щоб приготувати ванну з температурою 25 градусів по цельсію?

Ответы на вопрос

Отвечает Доманский Данила.

Ответ:

1 > Відповідь: ΔT ≈ 2.08 °C

2 > Відповідь: 540 кг

рішення знизу

Объяснение:

Перше завдання:

формула:

q = m * c * ΔT

Питома теплоємність міді (c) приблизно дорівнює 0.385 кДж/(кг°C).

ΔT = Q / (m × c)

ΔT = 16 кДж/(20 кг × 0.385 кДж/(кг·°C))

ΔT ≈ 2.08 °C

Друге завдання:

m холодна = (m гаряча × ΔT гаряча) / ΔTхолодна

m гаряча = 90 кг

ΔT гаряча = 85 - 25 = 60 °C

ΔT холодна = 25 - 15 = 10 °C

m холодна = (90 кг × 60 °C) / 10 °C

m холодна = 540 кг