Який об'єм води за температури 20°С потрібно долити в 3 л води за температури 60 °C, щоб кінцева

температура води становила 40 °С? Побудуй графік залежності температури від часу та зобрази всі теплові процеси, що відбуваються.​

Ответы на вопрос

Отвечает Морская Полина.

дано

t1=20 C

m2=3 кг

t2=60 C

T=40 C

m1-?

Q1=Q2

Q1=m1c(T-t1)

Q2=m2c(t2-T)

m1c(T-t1)=m2c(T2-T)

m1=m2(t2-T)/(T-t1)

m1=3*20/40=1.5 кг