3.3. Ванну наповнюють з двох кранів. З одного крана тече гаряча вода за температу- ри 78 °C, а з

другого холодна вода за температури 12 °C. Які об'єми гарячої та холодної води потрібно використати, щоб ущерть наповнити водою за темпера- тури 38 °С ванну об'ємом 330 л? Побудуй графік залежності температури від часу та зобрази всі теплові процеси, що відбуваються. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Титаренко Виктор.

Ответ:m1,T1,V1,c,ro - масса, температура, объем, теплоемкость, плотность горячей воды

m2,T2,V2,c,ro - масса, температура, объем, теплоемкость, плотность холодной воды

m1*c*(T1-T)=m2*c*(T-T2) - уравнение теплового баланса

ro*V1*c*(T1-T)=ro*V2*c*(T-T2)

V1+V2=V=320 л

****************

V2*(T-T2)/(T1-T)+V2=V

V2=V/((T-T2)/(T1-T)+1) = V/(T-T2+T1-T)/(T1-T) = V*(T1-T)/(T1-T2) = 320*(80-36)/(80-8) л = 195,5556 л - холодной воды

V1=V-V2 =320- 195,5556 = 124,4444 л - горячей воды

Объяснение: