Скільки гарячої та холодної води необхідно, щоб наповнити ванну 150 кг води за температури 37 °С,

якщо температура гарячої та холодної води відповідно70 і 12 °С?​

Ответы на вопрос

Отвечает Меркулова Мария.

Ответ:

Объяснение:

70*m1+12*m2=37*150

m1+m2=150

70m1+12m2=5550

12m1+12m2=1800

(70-12)m1=3750

m1 примерно 64.66

m2 примерно 85.34