Автомобіль зі старту розігнався до швидкості 100,44 км/год. Продовжуючи рухатися з тим же

прискоренням, він за наступні 4,5 с досяг максимальної швидкості, перевищивши попередню у 2,5 рази. Через який час після старту та на якій відстані автомобіль досяг своєї максимальної швидкості?

Ответы на вопрос

Отвечает Данилова Аня.

Ответ: 7,5с; 261,6м

Объяснение:

Дано:

V1=100,44км/ч=27,9м/с

V2=2,5V1

t=4,5с

---------------

t1-?; S-?

V2=2,5*27,9=69,75м/с

а=(V2-V1)/t=(69,75-27,9)/4,5=9,3м/с²

V2=Vo+at

Vo=0

t=V2/a=69,75/9,3=7,5с

S=Vo*t+at²/2=at²/2=9,3*7,5²/2=261,6м