Ескалатор метро рухається зі швидкістю 0,7 м/с. За який час пасажир підніметься ескалатором

завдовжки 40 м, якщо він іде в напрямку протилежному до руху ескалатора зі швидкістю 0,2 м/с відносно стрічки ескалатора? Виберіть одну відповідь: 40 c 80 c 44 c 57 c

Ответы на вопрос

Отвечает Шитиков Влад.

Ответ:

80 с

Объяснение:

Скорость пассажира на эскалаторе: 0,7 м/с - 0,2 м/с = 0,5 м/с так как он движется против направления движения эскалатора.

t = S ÷ v

t = 40 м ÷ 0,5 м/с = 80 с