СРОЧНО Тіло рухається по колу діаметром 2 м зі швидкістю 9 км/год. Визначте його доцентрове

прискорення.

Ответы на вопрос

Отвечает Джумоляк Анастасия.

Ответ: 6,25м/с²

Объяснение:

Дано:

d=2м

V=9км/ч=2,5м/с

--------------

а-?

а=V²/R=2V²/d=2*2,5²/2=6,25м/с²