! ФИЗИКА ! 6. Бігун біг 4 с з середньою швидкістю 10 м / с і 5 с - зі швидкістю 12 м / с. З якою

середньою швидкістю він пробігусю дистанцію? 7. Автомобіль рухається по заокругленню дороги, радіус якоїдорівнює 20 м. Визначте швидкість автомобіля, якщо доцентрове прискорення дорівнює 5 м / с 2 . 8. Одну третину шляху тіло рухається зі швидкістю 36 км / год,а решту шляху рівний 300 м проходить за 60 с. Визначте середню швидкість руху тіла.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гелачева Марьям.

Ответ:

бегун бежал 4 сек со средней скоростью 10 м/с и 5 сек- со скоростью 12 м/с. с какой средней скоростью он пробежал всю дистанцию?

Vср=(S1+S2)/(t1+t2)=(V1*t1+V2*t2)/(t1+t2)=(40+60)/9=11,1 м/с

Объяснение: