Під час розтягування пружини на 12 см виникає сила пружності 38 Н. Яка сила виникає внаслідок

розтягування цієї пружини на 25 см? Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Полина.

Відповідь:

Дано:                     |  Розв'язаня:

x1=12cm=0,12m     | F=k*x

F1=38H                  | k= F1/ x1

x2=25cm=0,25m  | k=38H/0,12m = 950/3 H/m

-------------------------   F2=k*x2

F2=?                        F2= 950/3 H/m * 0,25m= 475/6\H

                               F2= 475/6 H