6. Два однакові точкові заряди 5,5 нКл. 2 мкКл взаємодіють із силою 11 Н. знайдіть відстань між

зарядами. 2°C Ось оці 2 завдання​

Ответы на вопрос

Отвечает Токарь Глеб.

Ответ: 3мм

Объяснение:

Дано:

q1=5,5нКл=5,5*10⁻⁹Кл

q2=2мкКл=2*10⁻⁶Кл

F=11Н

k=9*10⁹Н*м²/Кл²

-----------------------

r-?

F=k*|q1|*|q2|/r², где:

k-коэффициент пропорциональности;

q1 и q2-заряды;

r-расстояние между зарядами

Отсюда:

r=√(k*|q1|*|q2|/F)=√(9*10⁹*5,5*10⁻⁹*2*10⁻⁶/11)=3*10⁻³м=3мм