Корисна потужність атомної електростанції 53 МВт. Яка маса ^235/92 Урану витрачаєься за добу, якщо

ККД електростанції 30% При поділі одного ядра цього ізотопу виділяється 3,2×10^-11 Дж енергії

Ответы на вопрос

Отвечает Омаров Алина.

Ответ:

0,187 кг

Объяснение:

η=30%=0,3

t=86400 с

М=235*10⁻³ кг

Ео=3,2*10⁻¹¹ Дж

Р=53 МВт

m ?  Р=Ео*N*η/t=Ео*m*Na*η/t/M

m= Р*t*M/(Na*η*Ео)=

53*10⁶*86400*235*10⁻³/6*10²³*0,3*3,2*10⁻¹¹=

= 0,187 кг