о 7.Яка корисна потужність атомної електростанції, що за добу витрачає 200г ізотопу урану- 235 і

має ККД 25%? При поділі одного ядра урану вивільняється енергія 3,2 10 Джо​

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Александр.

Ответ:

4,7 МВт

Объяснение:

η=25%=0,25

m=200 г=0.2 kг

t=86400 с

М=235*10⁻³ кг

Ео=200 MeB=3,2*10⁻¹⁷ Дж

Р ?  

Р=Ео*N*η/t=Ео*m*Na*η/t/M = 3,2*10⁻¹⁷*0,2*6*10²³*0,25/86400/235*10⁻³ =

=4,7*10⁶ Дж=4,7 МВт