Автомобіль швидкості з місця розганяється до 36 км/год на відстані 40 м. Знайти час руху на цій

ділянці та прискорення автомобіля.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мельцына Светлана.

Ответ:

Объяснение:

V = 36 км/год = 10 м/с

Vo = 0

S =  40 м

t = ?

a = ?

a = (V - Vo) / t = V / t

a = 2*S / t^2

приравняем относительно а

V / t = 2*S / t^2

V = 2*S / t

отсюда время

t = 2*S / V = 2*40 / 10 = 8 c

ускорение

а = V / t = 40 / 8 = 5 м/с^2