1. Дерев’ яний брусок масою 2кг тягнуть рівномірно на дерев’ яній дошці,розташованій

горизонтально, за допомогою пружини із жорсткістю 100 Н/м. Визначити подовження пружини.

Ответы на вопрос

Отвечает Нурмугамбетов Данил.

Ответ:

Объяснение:

m = 2кг

k = 100 Н/м.

μ = 0.5   (коэффициент трения дерева о дерево)

Δx = ?

Fу = Fтр

k*Δx = Im*gI*μ

Δx = Im*gI*μ / k = 2*10*0.5 / 100 = 0.1 м = 10 см