Дерев'яний брусок масою 2 кг тягнуть по дерев'яній,горизонтально розташованій плверхні,за допомогою

пружин жорсткістю 100 Н/м. Коєфіціент тертя дорівнюе 0,3. Знайти подовження пружини.

Ответы на вопрос

Отвечает Болехівська Андріана.

m=2   k=100   f=0.3

k*x=f*mg

x=f*mg/k=0.3*2*10/100=0.06 м = 6 см