Швидкість руху літака становить 250 м/с. Який шлях він подолає за 120 с? а) 3000 м; б) 30 км; в)

300 км. Будь ласка скоріше!!

Ответы на вопрос

Отвечает Собкалова Марина.

Ответ:

30км

Объяснение:

250м/с=900км/год

900/60=15 км/хв

15×2=30 км

Отвечает Чингин Никита.

Відповідь:

В) 300

Пояснення:

120×250