Мотоцикл, що рухається зі швидкістю 90 км/год, зупиняється перед світлофором. Визначте час

гальмування мотоцикла, якщо його прискорення 5 м/с2.

Ответы на вопрос

Отвечает Рыльцева Посямба.

Дано:

v0=90км/год=25м/с

а=5м/с²

Знайти:

t-?

t=v0/a=25/5=5c