-Пожалуйста- помогите Мотоцикл, що рухається зі швидкістю 90 км/год, зупиняється перед

світлофором. Визначте час гальмування мотоцикла, вважаючи його рух рівноприскореним прямолінійним із прискоренням 5 м/с^2​

Ответы на вопрос

Отвечает Сердюк Іра.

Ответ:

5 c.

Объяснение:

Дано:

v0=90 км/год=25 м/с

v=0

а= 5 м/с^2​

t-?

З    -a=(v-v0)/t (- ставимо тому що мотоцикл гальмує) знайдемо t=(v-v0)/(-a)=-25/(-5)=5 c.