СРОЧНО!!!!ДАЮ МНОГО БАЛЛОВ Авт., рухаючись прямолінійно, збільшив швидкість від 36 км/год до 72

км/год за 10 c. 3 яким прискоренням авт. рухався і який шлях він проїхав?​

Ответы на вопрос

Отвечает Спирина Светлана.

Ответ:

Спочатку потрібно перевести швидкість з км/год до м/с. Для цього поділимо км/год на 3,6:

36 км/год = 36 : 3,6 = 10 м/с

72 км/год = 72 : 3,6 = 20 м/с

Тепер можемо використати формулу прискорення:

a = (v2 - v1) / t

де a - прискорення, v1 - початкова швидкість, v2 - кінцева швидкість, t - час, за який змінюється швидкість.

Підставляємо відповідні значення:

a = (20 - 10) / 10 = 1 м/c^2

Тепер можемо знайти шлях, який проїхав автомобіль за 10 c, використовуючи формулу руху зі сталим прискоренням:

s = v1 * t + (1/2) * a * t^2

де s - шлях, v1 - початкова швидкість, t - час, за який рухається автомобіль, a - прискорення.

Підставляємо відповідні значення:

s = 10 * 10 + (1/2) * 1 * 10^2 = 150 м

Отже, автомобіль рухався з прискоренням 1 м/c^2 і проїхав шлях довжиною 150 м.