ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА, ДАЮ 100 БАЛІВ!!! Туристичний автобус виїхав з Києва у Херсон і протягом 8

год рівномірно і прямолінійно рухався Одеською трасою зі швидкістю 60 км/год. Потім він повернув ліворуч на трасу, перпендикулярну до початкового напряму руху, і проїхав ще 210 км до Херсона за 3 год рухаючись рівномірно і пря- молінійно. Визначте: а) який шлях проїхав автобус? б) з якою швидкістю він рухався на другій ділянці шляху? в) яка найкоротша відстань від Киє Ва до Херсона?​

Ответы на вопрос

Отвечает Магазова Адель.

Ответ: 690км; 70км/ч; 523,927км

Объяснение:

Дано:

t1=8ч

V1=60км/ч

S2=210км

t2=3ч

------------------

S-?; V2-?; S'

Путь автобуса равен:

S1=S1+S2=V1*t1+S2=60*8+210=480+210=690км

На втором участке автобус двигался со скоростью:

V2=S2/t2=210/3=70км/ч

Найкратчайшее расстояние между Киевом и Херсоном равно:

S'=√(S1²+S2²)=√(480²+210²)=523,927км