Знайдіть кількість теплоти, що виділиться за 5 хвилин роботи електричного чайника, якщо опір його

обмотки дорівнює 12 Ом, а сила струму – 1,5 А.

Ответы на вопрос

Отвечает Стовба Данил.

Ответ:

t=5 хв=5*60=300 сек;

R=12 Ом;

І=1,5 А.

Знайти Q.

Рішення.

Q=I^2*R*t=1,5^2*12*300=8100 Дж.

Объяснение: