Даю 100 баллов Обчисліть силу Архімеда, яка діє на сталеве тіло масою 624 г, занурене у гас.

Густина гасу 800 кг/м3, густина сталі 7800 кг/м3, прискорення вільного падіння 10 Н/кг. Відповідь вкажіть у ньютонах. Всё четко пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Зимин Денис.

Ответ:

Объяснение:.....


Отвечает Глубинок Настя.

Объяснени

v =  \frac{m}{p}  \\ v =  \frac{0.624}{7800}  = 0.00008 \\ fa = pvg \\ fa = 0.00008 \times 800 \times 10 = 0.64