Обчисліть силу Архімеда, яка діє на сталеве тіло масою 624 г, занурене у гас. Густина гасу 800

кг/м3, густина сталі 7800 кг/м3, прискорення вільного падіння 10 Н/кг. Відповідь вкажіть у ньютонах. з розв`язком

Ответы на вопрос

Отвечает Бовырина Алина.

Выталкивающая сила Архимеда Fa=po(кер)*V(тела)*g, объем тела найдем из формулы плотности V= m/po(тела)= 0.624/7800= 8*10^-5 м³, тогда Fa=800*8*10^-5*10= 0.64H