Яку роботу виконає підйомник на будівельному майданчику потужністю 2 кВт. За одну хвилину. будь

ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Ляшко Даша.

Ответ:

А = 120000 Дж

Объяснение: пригадаємо формулу для обчислення потужності:

N = A/t, де N - потужність, А - виконана робота за одиницю часу t.

Звідси робота буде дорівнювати:

А = N * t

Всі необхідні величини у нас є, отже переводимо їх в системні і обчислюємо відповідь:

N = 2 кВт = 2000 Вт

t = 1 хв = 60 с

А = 2000 * 60 = 120000 Дж

Відповідь: А = 120000 Дж = 120 кДж.