Визначте силу струму , яку розсіює лампочка потужністю 60 Вт при напрузі в 220 В. даю 20 баллов ​


Ответы на вопрос

Отвечает Аксютина Валя.

Ответ:

Объяснение:

P = 60 Вт

U = 220 В

I - ?

P = U*I  ⇒

I = P / U = 60 / 220 ≈ 0,27 А