5. Визначте силу струму , яку розсіює лампочка потужністю 60 В при напрузі в 220 B.


Ответы на вопрос

Отвечает Мамаев Максим.

Ответ:

Объяснение:

Використовуючи закон Ома, можна визначити силу струму, яку розсіює лампочка потужністю 60 Вт при напрузі в 220 В:

P = IV

де P - потужність, V - напруга, I - сила струму.

Розкриваючи формулу, отримаємо:

I = P/V = 60/220 ≈ 0.27 А

Отже, сила струму, яку розсіює лампочка, становить приблизно 0,27 А (ампер).