У шкільному саду учні зібрали 174 ящики яблук по 15 кг у кожному Із 2/3 яблук виготовили сік ,

арешту врожаю занесли у сховище . Скільки кг яблук занесли у сховище?

Ответы на вопрос

Отвечает Шайхутдинов Артур.

Ответ:

870 кг

Пошаговое объяснение:

1) 174×2/3=116 (ящ.) — виготовили сік

2) 174-116=58 (ящ.) — занесли у сховище

3) 58×15=870 (кг) — яблук занесли у сховище

Отвечает Шушакова Александра.

Ответ:

1) 174*15=2610 (кг)

2) \frac{2610}{3}=870

3) 870+870=1740 (соку)

Відповідь: 870кг яблук занесли у сховище.