учні першої школи зібрали 480 кг яблук учні другої школи на 150 кг більше учні третьої на 168 кг

менше ніж учні другого скільки кілограмів яблук зібрали учні третьої школи

Ответы на вопрос

Отвечает Духнай Наталья.

Ответ:

Учні 3 школи зібрали-462 кг

Пошаговое объяснение:

1шк-480 кг

2шк-на 150кг більше ніж у першої

3шк-на 168 кг менше ніж 2 школи

1)480+150=630кг-у 2 школи

2)630-168=462кг-зібрали учні 3 школи

Отвечает Осадчук Кирилл.

Пошаговое объяснение:

1) 480 + 150 = 630(кг) - зібрали учні 2-ьої школи.

2) 630 - 168 = 462(кг) - зібрали учні 3-ьої школи.

Відповідь: 462кг яблук зібрали учні 3-ьої школи.