Учні першої школи зібрали 12 кг 400 г шипшини, іншої – на 5 кг 007 г менше, ніж першої , а третьої

– на 10 кг 007 г менше, ніж учні першої та другої школи разом. Скільки всього кілограмів шипшини зібрали учні трьох шкіл? *

Ответы на вопрос

Отвечает Vasiliuk Elisaveta.
1) 12400-5007=7393( 2школа)
2)7393+12400=19793(1 і 2 школи разом)
3)19793-10007=9786(3 школа)
4)12400+7393+9786=29579()всього