З трьох грядок зібрали цибулю. З першої зібрали 34 кг, з другої — стільки ж, а з третьої — на 20 кг

менше, ніж з першої і другої грядок разом. На скільки кілограмів цибулі менше зібрали з першої грядки, ніж з третьої?

Ответы на вопрос

Отвечает Никитин Данил.

1) 34+34=68(кг)-зібрали з першої і другої грядок разом. 

2)68-20=48(кг)-  зібрали  з третьої грядки.

3)48-34=на 14(кг)- цибулі менше зібрали з першої грядки, ніж з третьої.

Отвечает Леонардыч Евгений.

2 гр. - 34 кг     }   ?            <--I     <]

1 гр. - 34 кг     }                     I      ] на ? менше

3 гр. - ?, на 20кг менше ------I     <]

 

1.34+34=68 (кг) - з1 та 2 гр. разом

2. 68-20=48 (кг) - з 3 гр.

3.48-34=14 (кг)

 

Вираз: (34+34)-20-34=14 (кг)

 

В1дпов!дь: на 14 кг менше