У шкільному саду учні зібрали 9 ящиків груш по 5 кг у кожному і 8 ящиків яблук по 10 кг в

кожному.На скільки більше учні зібрали яблук,ніж груш?​

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Лена.
Груш— 9 ящ по 5 кг

Яблук — 8 ящ по 10 кг

На скільки більше учні зібрали яблук,ніж груш?​

9 · 5 = 45 ( кг) — Груш.

8 · 10 = 80 ( кг) — Яблук.

80 - 45 = 35 ( кг)

Ответ:на 35 кг більше учні зібрали яблук,ніж груш.


Удачи)))
Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

9*5=45 кг груш

8*10=80 кг яблок

80-45=на 35 кг  більше учні зібрали яблук,ніж груш