КАК ЭТО РЕШИТЬ? ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУСТА У шкільному саду учні зібрали 174 ящики яблук по 15 кг у

кожному. Із 2/5 яблук виготовили сік, а решту врожаю занесли у сховище. Скільки кг яблук занесли у сховище?

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасюк Виталий.

Відповідь:

1116 яблук

Покрокове пояснення:

1) 174 * 15=2160 (яблук) - зібрали всього

2) 2160 * 0,4=1044 (яблук) - кількість витрачених на сік

3) 2160-1044=1116 (яблук) - залишилося

Отвечает Хворостова Виктория.

Відповідь:

Покрокове пояснення: