На менший поршень гідравлічної машини площею 10 см діє сила100H. З як силою масло діє на більший

поршень площею 200см?

Ответы на вопрос

Отвечает Абубакаров Сиддикъ.

Ответ: 2кПа

Объяснение:

Дано:

S1=10cм²

F1=100Н

S2=200см²

----------------

F2-?

Согласно закона Паскаля:

F1/S1=F2/S2

Отсюда:

F2=F1*S2/S1=100*200/10=2000Па=2кПа