В електричному колі послідовно ввімкнено три споживачі опором 50 Ом, 70 Ом і 120 Ом. Визначіть

напругу на кожному споживачеві, якщо сила струму в колі 2 А.

Ответы на вопрос

Отвечает Боранбаев Адиль.

Ответ:

100 В 140 В 240 В

Объяснение:

U=I*R

U1=I1*R1

I1=I2=I (з'еднання послiдовне)

U1=50 Ом*2А=100 В

U2=R2*I ; 70 Om* 2A=140 B

U3=R3*I ; 120 Om * 2A =240 B

Вiдповiдь:

U1=100 B

U2=140 B

U3=240 B