Знайдіть силу струму в провіднику, якщо напруга на його кінцях 48 В, а його електричний опір 24 Ом


Ответы на вопрос

Отвечает Улдарбек Мерей.

Відповідь:

2 A

Пояснення:

усе на фото

познач як краща відповідь пліз


Отвечает DELETED.
Дано:
R= 24Ом
U=48В
I= ?

За законом Ома маємо
I= U/R
I= 48/24 = 2 А